22.5.09

SZALONE...


Szalone słupki przy ul. Oboźnej między Karasia, a Krakowskim Przedmieściem. Może są chore na chorobę szalonych słupków?
Hrabia_Piotr
PS. Nie wiem, czy zauważyliście, ale od kilku postów w moje zdjęcia da się już kliknąć w celu wyświetlenia w pełnych rozmiarach. Podoba Wam się to?

7 komentarzy:

 1. wydawało mi się że kliknięcie na zdjęcie zazwyczaj powoduje jego ful sajz...
  To nie słupki są chore, tylko ci co stawiali pijani, od wierchuszki, aż po samych ustawiających :P

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie z tym klikaniem bywało różnie, bo kiedy podczas tworzenia notatki przesuwałem zdjęcia, to nie wiedzieć czemu, uciekała część kodu HTML dotycząca klikania - właściwie to dalej ucieka, ale już o tym wiem, i umiem tę "dziurę" załatać. Niestety jeszcze nie wie, co ustawić, by się tak na przyszłość nie działo.

  Co do słupków i w ogóle całej infrastruktury - zgadzam się. Wszystko bez ładu i składu, podszyte u wykonwców wyziewami piwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi sie to podoba, lubie Twoje fotografie, do kilku wracam co jakis czas. I teksty, ktore piszesz tez lubie czytac:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Heh, na pewno po trzeźwemu tego nie stawiali.

  PS: Tak, ja właściwie wolę sobie kliknąć w fotę i mieć full zize.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że się podoba nowa jakość w wyświetlaniu zdjęć. Będę sukcesywnie naprawiał błędy w kodzie starych wpisów, byście mogli się cieszyć wszystkimi moimi zdjęciami w dobrej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 6. HRABKU!! Zagubiłam dziś swój telefonik, ale jutro jest aktualne o 16.30 - 16.45 będę w umówionym miejscu. Jeśli masz jakieś zmiany w programie to mejluj albo dzwoń dziś na domowy. Do jutra!

  OdpowiedzUsuń
 7. byle by w ujazdowskich takiej szopki nie odstawili :)

  OdpowiedzUsuń