24.10.10

III EDYCJA KONKURSU "E-WARSZAWIACY CZYLI SYRENKA W SIECI"

Wczoraj, w sobotę 23 października odbyła się uroczystość wręczenia nagród w III edycji konkursu "E-Warszawiacy czyli syrenka w sieci".

Miło mi drogich czytelników poinformować, że niniejszy blog został wyróżniony w kategorii "najlepsze strony internetowe o Warszawie 2010 roku".

Dziękuję Wam za zaglądanie, czytanie, komentowanie (no, tego akurat mogłoby zawsze być trochę więcej :) i polecenie mojego bloga komisji konkursowej.

Na pewno takie wyróżnienie wzmoży mój zapał do dalszego prowadzenia bloga.

H_Piotr.

PS. Nie prowadzę żadnych statystyk odsłon bloga, jedyną więc miarą jego popularności są dla mnie Wasze komentarze. Nawet takie w stylu "przeczytałem/-am, podobało mi się".

PS 2. A o nagrodzie, jaką dostałem, możecie poczytać tutaj.

---   ---   ---

Dear guests,
Yesterday, on october 23rd 2010, my blog "Fenomen Warszawy" was given th eaward in the 3rd edition of the "Syrenka w sieci" ("The siren in net") contest for the best Warsaw-related websites. Thank you for reading, watching, putting comments and voting :)

This award will only strenghten my enthusiasm in leading this blog.

H_Piotr.

12 komentarzy:

 1. nono, gratulacje!
  Tak nawiasem mówiąc, to statystyki masz na pulpicie nawigacyjnym...
  A o nagrodzie nie mozna przeczytać tu, bo nic się nie wyświetla :P
  A z tego co zobaczyłem, to główną nagrodę zebrała strona o chwastach, co dla mnie osobiście jest jakąś pomyłką... Wśród wyróżnionych stron było przynajmniej 10, które są ciekawsze niż milion zdjęć kwiatków i mięczaków...
  Ciekaw swoją drogą jestem, czym kierowała się szanowna komisyja, wybierając strony... Niektóre z nich mają 3 posty w roku 2010 (słownie trzy), niektóre są kompletnie od czapki... A sądząc po zdjęciach na stronie Stolicy, nudno było jak cholera, bo niektórzy spali snem sprawiedliwych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już się wyswietla. Jako, że robiłem dwa wpisy naraz, nazwajem linkujące do siebie, przez chwilę musiało to tak wyglądać.

  Dziękuję za gratulacje, ja również uważam, że są ciekawsze blogi o Warszawie, niż mój.

  Do statystyk z premedytacją nie zaglądam, by nie być ich zakładnikiem :) bo wiem, że szybko uzależniłbym się od nich.

  Co do samej imprezy - prowadząca ją pani redaktor "Stolicy" najwyraźniej doszła do wniosku, że długość spotkania jest wprost proprcjonalna do jego rangi.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nie powiedziałem, że są ciekawsze od Twojego, tylko od chwastów - osobiście uważam że FW jest lepszy niż ta chwastologia stosowana, bo nie ma większego sensu w ramach nagrody... A obrazek z Płocka wymiata :D

  OdpowiedzUsuń
 4. "A obrazek z Płocka wymiata" - Masz na myśli zdjęcie nagrody, czy zdjęcie zachodu słońca ze skarpy?

  OdpowiedzUsuń
 5. nagrodę oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję, jak najbardziej zasłużone wyróżnienie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje, bardzo lubie Twoj blog, od samego poczatku do dzis!:)
  AS czyli sad.a.5

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję Panie Hrabio, ale to było w sobotę a nie w niedzielę. I wiem co mówię, bo też tam byłem, niczego nie piłem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Poprawione. Byłem trzeźwy zarówno w momencie odbierania nagrody, jak i pisania tego posta. Po prostu mój piątek był mocno sobotni, wobec czego sobota stała się niedzielą ;)

  Dziękuję za gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ze składania kondolencji czuję się zwolniona, bo złożyłam telefonicznie. :) Powinnam sama zadzwonić, ale rowerowo tylko smsuję i to tylko do ludzi którzy do mnie smsują, a jak dzwoniłeś byłam świeżo po kolacji i chwilę potem postanowiłam usnąć na wieki. A To Mi - świnia i tak obudził mnie o świcie(o dziewiątej) i wywalił siłą z łóżka, nosz ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. My już sobie gratulowaliśmy na miejscu... :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję za szczere wyrazy :)

  OdpowiedzUsuń